Stolarz budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0115
OBOWIĄZKI:
stolarz budowlanyPraca na terenie woj. śląskiego, dla osób chętnych możliwość pracy w delegacji na terenie kraju (wyjazdy do pracy z Zabrza ul. Wajzera).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz budowlany (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe, stolarz budowlany, uczciwość, sumienność, mile widziane prawo jazdy kat. B, min. 1 rok stażu pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pomocnik stolarza

przygotowywania stanowiska pracy do prostych czynności stolarskich, wykonywanie pod nadzorem prostych prac konstrukcyjnychPierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie, następnie umowa o pracę.Praca w godzinach 6.00-14.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Stolarz

Skręcanie mebli na warsztacie i montaż u klienta (teren miasta B-B, powiat bielski, sporadycznie Śląsk).Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od PN. do PT.Umowa o pracę na czas określony.Oferta pracy skierowana do osób powyżej 30 roku życia,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Stolarz

praca przy zbijaniu konstrukcji ścian jak i wykonywanie poszycia ścian. Zapoznanie się z dokumentacją techniczną lub modelami wykonanymi.Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie, następnie umowa o pracę.Praca w godzinach 6.00-14.00. Wymagania konieczne:...