Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0812
OBOWIĄZKI:
stylizacja i przedłużanie rzęs.Praca w przedziale godzinowym 8.00-20.00, praca w soboty dobrowolnie.Na początek praca na umowę zlecenie, docelowo praca na umowę o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność stylizacji i przedłużania rzęs, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie, umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Stylistka paznokci - kosmetyczka

Stylizacja paznokci (manicure hybrydowy, żelowy-przedłużanie paznokci żelem), stylizacja rzęs (przedłużanie i zagęszczanie rzęs) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Data publikacji:Data dodania: 2024-09-05

Kosmetyczka

ZADANIA:poznanie stanowiska pracy, urządzeń kontakt i obsługa klientazapoznbanie się z prostymi zabiegami - henna, regulacja, depilacja woskiemOferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska Wymagania inne: praca na I...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: 2024-08-30

Kosmetyczka

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych*praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie. Mile widziane certyfikaty. Doświadczenie zawodowe...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory

Data publikacji:Data dodania: 2024-08-26